Vademecum VAT-REF - komplet (część 1. i 2.)

VVR12

Nowy

Komplet dwóch części podręcznika z serii Vademecum VAT-REF:

Więcej szczegółów

Ilość stron: 172

autor: Roman Golly

wydawnictwo: Firma Rachunkowa Manager

ISBN: 978-83-935713-0-7 , 978-83-935713-1-4

Format e-book'a: PDF

Dostawa: elektroniczna, plik dostepny zaraz po otrzymaniu wpłaty

Komplet dwóch części podręcznika z serii Vademecum VAT-REF:

"Jak wnioskować o zwrot VAT" oraz"Akty Prawne".

Na ponad 170 stronach otrzymujesz wszystkie niezbędne dane, aby móc prawidłowo przygotować, wypełnić i wysłać wniosek VAT.REF.

Odpowiedzi na najczęściej zadawany pytania, wątpliwości oraz problemy związane z wysyłką wniosku VAT-REF.

Pełny spis treści 1. i 2. części Vademecum VAT-REF

Pierwsza w Polsce pełna publikacja książkowa, przedstawiająca wszystkie zagadnienia związane z procedurą VAT-REFUND. Prosty i przystępny język, praktyczne podejście autora do tematu, wskazówki i porady wynikające z praktyki przygotowania oraz wysłania kilkuset wniosków VAT-REF.

W jednym miejscu znajdziecie informacje do tej pory rozproszone w różnych materiałach, językach oraz stopniu trudności i komplikacji. Autor dodaje również własne komentarze i uwagi - wynikające z doświadczenia. Podręcznik porządkuje, scala i systematyzuje wiedzę związaną z procedurą VAT-REFUND.

Książka pomaga nie tylko w przygotowaniu wniosku VAT-REF (opis każdego pola wniosku wraz z instrukcja jak go wypełnić i kiedy), ale również zawiera ścisłe wskazówki techniczne dotyczące sposobu przygotowania skanów dokumentów źródłowych, nazewnictwa plików oraz spakowania do archiwum.

Szczegółowo przedstawia procedurę wysyłki wniosku oraz jego potwierdzenia (UPO). Pozwala uniknąć większości kłopotów związanych z techniczno-informatyczną stroną procedury VAT-REFUND.

Autor odpowiada na najczęściej zadawane pytania, rozwiewa wątpliwości związane z niejasnym lub bardzo ogólnym opisem dostępnym w innych materiałach.

Publikacja jest dwuczęściowa.

Książka przeznaczona dla księgowych, właścicieli firm oraz każdej osoby która przygotowuje wniosek VAT-REF.

Druga część - Akty Prawne - zawiera zbiór niezbędnych aktów prawnych, do których komentarz i opis znajdziecie w pierwszej części Vademecum.

Pobierz